Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Magiczny Jarmark Bożonarodzeniowy

Magiczny Jarmark Bożonarodzeniowy

W dniu 14 grudnia 2023 roku mieszkańcy Radlina oraz zaproszeni goście mieli okazję doświadczyć niezwykłego świątecznego klimatu podczas corocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbył się w Zespole Szkolno-Sportowo-Artystycznym w Radlinie. To wydarzenie przyciągnęło tłumy, zapełniając miejsce magią świąt i atmosferą radosnego oczekiwania.

Tradycyjnie wydarzeniu towarzyszył niezwykły program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy III „a” pod opieką Pani Katarzyny Joneczek, który sprawiał, że każdy odwiedzający jeszcze bardziej mógł poczuć nastrój nadchodzących świąt.

Podczas Jarmarku podziwialiśmy również koncert pięknie zaśpiewanych, przez uczniów klas III „b”, III „c” i III „d”,  piosenek świątecznych w ciekawych aranżacjach. Do tego wspaniałego pokazu  uczniów przygotowały Panie: Agata Strójwąs, Katarzyna Baluch, Aleksandra Szczotok oraz Monika Zawlocka.

Jarmark stał się doskonałą okazją, aby razem celebrować świąteczny czas, czerpiąc radość z tradycji i wspólnego spędzania czasu.

Jednym z głównych punktów programu Jarmarku była prawdziwa uczta dla podniebienia. Na stoiskach cieszył się ogromnym powodzeniem poczęstunek, w którym królowały pieczone domowe ciasta i kruche ciasteczka. Rozpływający się w ustach smak domowego barszczu z pasztecikami doskonale komponował się z aromatem świątecznych przypraw, tworząc niepowtarzalną aurę ciepła i przytulności.

Jarmark nie tylko kusił podniebienia, ale również zachwycał oczy unikatowymi ozdobami świątecznymi wykonanymi przez utalentowanych uczniów Szkoły. Stoiska uginające się od ręcznie robionych bombek, wianków, stroików, łańcuchów i innych ozdób na choinkę, tworzyły malowniczy krajobraz pełen świątecznego blasku. Każdy produkt emanował starannością, kreatywnością i sercem włożonym w każdy detal. Ozdoby te nie tylko wprowadziły w magiczny nastrój świąt, ale także umożliwiły lokalnej społeczności dofinansowanie szkolnej działalności. Każdy zakup wspierał kreatywność i rozwój uczniów, a jednocześnie wzbogacał domowe wnętrze o unikatowe, personalizowane ozdoby. Tym, co z pewnością wyróżniło tegoroczny Jarmark, była nie tylko wysoka jakość prezentowanych produktów, ale także atmosfera, jaka towarzyszyła wydarzeniu. Uśmiechy na twarzach zarówno uczestników, jak i organizatorów, świadczyły o ogromnym sukcesie imprezy. Wszyscy odwiedzający go mogli poczuć, że zbliżające się święta Bożego Narodzenia zaczynają rozkwitać w ich sercach, a jarmarkowe wspomnienia pozostaną na długo w ich pamięci.

Dziękujemy gorąco wszystkim tym, dzięki którym mogliśmy tak bogato zaprezentować się podczas kiermaszu świątecznego, zwłaszcza Rodzicom i Radzie Rodziców z przewodniczącą Panią Katarzyną Czaplak .

Dziękujemy również tym, którzy tego dnia nas odwiedzili i zakupili co nieco z naszej oferty. Jarmark Bożonarodzeniowy w Zespole Szkolno-Sportowo-Artystycznym w Radlinie okazał się nie tylko miejscem zakupów i degustacji wyśmienitych smaków, ale także magiczną podróżą przez świąteczny świat, gdzie tradycja spotykała się z nowoczesnością, a serdeczność towarzyszyła kreatywności. Tego typu wydarzenia są nie tylko okazją do świątecznych zakupów, ale również budowania społeczności oraz wspierania lokalnej twórczości i talentu. Oby więcej takich magicznych chwil przyniosło radość mieszkańcom Radlina w nadchodzącym świątecznym okresie.

#laboratoriaprzyszłości

 

Fotorelacja – sprzęt zakupiony w ramach Laboratoriów Przyszłości

Data dodania: 2023-12-14 19:16:38
Data edycji: 2024-03-04 12:35:09
Ilość wyświetleń: 239

Osiągnięcia uczniów

Więcej informacji

Sport w naszej szkole

Więcej informacji

Kalendarz

Szkoła dzisiaj

Więcej informacji
Projekty Unijne1981

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej