Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Grono Pedagogiczne

GRONO PEDAGOGICZNE

 

Wychowawcy przedszkola

mgr Monika Gaszka

mgr Magdalena Weber-Zielińska

 

Nauczanie zintegrowane

mgr Katarzyna Baluch

mgr Ewa Dudek

mgr Karolina Durczok

mgr Renata Idziak

mgr Agnieszka Jęczmionka

mgr Katarzyna Joneczek

mgr Małgorzata Konsek

mgr Iwona Kwiatek

mgr Bernadeta Małecka-Włodarczyk

mgr Judyta Plura

mgr Dorota Stasiowska

mgr Agata Strójwąs

mgr Dorota Walach

mgr Monika Zawlocka

 

Język polski

mgr Agnieszka Jęczmionka

mgr Aleksandra Kermel

mgr Beata Klima

mgr Katarzyna Paszko

mgr Ewelina Rojek-Musioł

mgr Alina Spandel-Skupiń

mgr Krystyna Stanik

mgr Lucyna Weber

 

Język angielski

mgr Małgorzata Koszałka

mgr Ewa Korabius-Święty

mgr Dominika Książek

mgr Anita Kwiatoń

mgr Martyna Marcol

mgr Joanna Mika

 

Język niemiecki

mgr Magdalena Skubała

 

Historia

mgr Michał Brachmański

mgr Lucyna Rek

 

Wiedza o społeczeństwie

mgr Michał Brachmański

 

Wychowanie do życia w rodzinie

mgr Krystyna Stanik

mgr Lucyna Rek

 

Przyroda

mgr Beata Fojcik

 

Biologia

mgr Ewa Korabius-Święty

mgr Beata Fojcik

 

Zajęcia laboratoryjne

mgr Joanna Porwoł

 

Geografia

mgr Agnieszka Pawelec

 

Fizyka

mgr Agnieszka Brzeżek

mgr Arkadiusz Gajda

 

Chemia

mgr Joanna Porwoł

mgr Urszula Usciło

 

Matematyka

mgr Gabriela Bugla

mgr Żaneta Chwedczuk

mgr Katarzyna Karsznia

mgr Agnieszka Pawelec

mgr Urszula Usciło

 

Plastyka (sztuka)

mgr Alina Badura

 

Muzyka

mgr Urszula Marszałek

mgr Piotr Musiałek

 

Zajęcia komputerowe

mgr Urszula Marszałek

mgr Piotr Musiałek

mgr Joanna Mika

 

Zajęcia techniczne

Bogdan Krupa

 

Wiedza o regionie

mgr Alina Spandel-Skupiń

 

Religia

ks. Jakub Gojny

mgr Dawid Michalski

mgr Danuta Poniewierska

ks. Michał Przybylski

 

Etyka

mgr Maria Tatura

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Dawid Michalski

 

Wychowanie fizyczne

mgr Bartosz Frątczak

mgr Petro Herasym

Dawid Klecha

mgr Agata Moc

mgr Elżbieta Marek

mgr Tomasz Patas

mgr Marek Przybysz

mgr Witold Słanina

 mgr Kamil Wierzgoń

 

Nauczyciele współorganizujący kształcenie

mgr Agnieszka Brzeżek

mgr Iwona Fiołka

mgr Katarzyna Gilner-Kiermaszek

mgr Anna Kasza

mgr Justyna Koczor

mgr Bernadeta Kuder

mgr Estera Kwaśnik

mgr Aleksandra Odolińska

mgr Ewelina Rojek-Musioł

mgr Barbara Sygut

mgr Justyna Synowiec

mgr Aleksandra Szczotok

 

Nauczyciele bibliotekarze

mgr Joanna Szewczyk

mgr Barbara Uzar

 

Logopeda

mgr Justyna Kolorz

 

Pedagog

mgr Marlena Kremska-Czech

mgr Żaneta Pawlaszczyk

 

Psycholog

mgr Maria Tatura

 

Kierownik świetlicy

mgr Dorota Niemczyk

 

Wychowawcy świetlicy

mgr Alina Badura

mgr Danuta Gerlich

mgr Joanna Janicka

mgr Izabela Musioł

mgr Lucyna Ryszka

 

Doradca zawodowy

mgr Żaneta Pawlaszczyk

 

Trenerzy gimnastyki

mgr Bartosz Frątczak

mgr Elżbieta Marek

mgr Agata Moc

mgr Tomasz Patas

mgr Kamil Wierzgoń

 

Trenerzy pływania

mgr Tomasz Buchta

mgr Iwona Cymerman

mgr Jakub Cymerman

Dawid Klecha

mgr Jacek Kuliński

 

Trenerzy siatkówki

mgr Marek Przybysz

mgr Witold Słanina

 

Trener szermierki

mgr Agata Moc

 

Ognisko Pracy Pozaszkolnej

mgr Alina Badura - zajęcia ceramiczne

mgr Karolina Krzysztofczyk - zajęcia taneczne

mgr Jacek Krzyśków - zajęcia muzyczne

mgr Dawid Michalski - zajęcia stolarskie

mgr Joanna Nowara - zajęcia artystyczne

 

Data dodania: 2020-08-19 17:19:50
Data edycji: 2023-09-18 20:48:26
Ilość wyświetleń: 9746

Osiągnięcia uczniów

Więcej informacji

Sport w naszej szkole

Więcej informacji

Kalendarz

Szkoła dzisiaj

Więcej informacji
Projekty Unijne1981

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej